دور ضمانت نامه تعهد پرداخت ویژه شرکت‌های متقاضی وام‌های وجوه اداره‌شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

به‌منظور ارتقاء و توسعه کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و تولید برنامه‌های نرم‌افزاری و ایجاد زمینه صدور خدمات فنی و مهندسی در زمینه ICT؛ وجوهی از محل منابع داخلی شرکت‌های وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تحت عنوان وجوه اداره شده تخصیص داده شده است.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در چارچوب ضوابط و مقررات موجود و برای حمایت از پروژه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای اشتغال‌آفرین و یا صادرات کالا و خدمات بخش‌های خصوصی و تعاونی غیر‌دولتی از محل این منابع تسهیلاتی را به شرکت‌های واجد شرایط اعطا می‌کند.

مطابق با توافقات صورت‌پذیرفته با پست بانک ایران؛ صندوق توسعه فناوری ایرانیان نیز در راستای رفع مشکل وثایق و تضامین مربوط به این تسهیلات؛ در نظر دارد با شرایط ویژه از شرکت‌های متقاضی وام وجوه‌اداره شده حمایت نماید. بدین منظور؛ صندوق توسعه فناوری ایرانیان، ضمانت نامه تعهد پرداخت بمنظور تامین وثیقه تسهیلات به نفع پست بانک جمهوری اسلامی ایران با شرایط زیر صادر مینماید.

شرکت‌های دانش‌بنیان مورد تائید معاونت علمی ریاست جمهوری

وثیقه دریافتی تا سقف اعتباری: چک

مبلغ ودیعه نقدی: ۱۰% مبلغ ضمانت‌نامه

کارمزد سالانه: ۲% مبلغ ضمانت‌نامه

سایر شرکت‌های فناور

وثیقه دریافتی تا سقف اعتباری: چک

مبلغ ودیعه نقدی: ۱۵%مبلغ ضمانت‌نامه

کارمزد سالانه: ۲% مبلغ ضمانت‌نامه

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید سوالات پرتکرار مشتریان را مطالعه نمائید.

 

مطالعه سوالات متداول

 

از کجا شروع کنم؟

 

میخواهم تشکیل پرونده بدهم

 

در صورتیکه سوال یا ابهامی در خصوص دریافت ضمانتنامه دارید با شماره ۱۱-۴۴۳۵۵۰۰۷-۰۲۱ داخلی ۱ تماس حاصل نمائید. در غیر اینصورت راهنمای تشکیل پرونده را مطالعه نمائید.